Menu
W związku z pięknem. W związku ze stylem. Styl w związku z pięknem.

Zapraszamy na nasze konta Instagramowe, tu będą Państwo na bieżąco :)

Dekoracje

Atelier - kreacje

Jest w Trójmieście takie miejsce, gdzie Twój wizerunek przybiera zupełnie nową postać, a przestrzeń bezsprzecznie dopasowuje się do osobowości i stylu. Panna Młoda, jej mama, druhny ulegają magii miejsca, w którym oryginalność idzie w parze z świeżością, a dbałość o detale wyróżnia się z szeregu.

 

 

W tym wyjątkowym dniu chcesz być tą jedyną, chcesz, aby ktoś zajął się Twoją osobą indywidualnie z pieczołowitą precyzją i zainteresowaniem. Tylko tego dnia otaczająca Cię przestrzeń powinna padać u Twych stóp, zachwycać, przyciągać wzrok, inspirować. Powinna współgrać z Tobą w pełnej krasie, aby tworzyć jedną, niepowtarzalną, spójną całość.

 

 

Planujemy, kreujemy, tworzymy a to wszystko - w związku z pięknem.

 

Aktualności

STYL & JAKOŚĆ
KOLEKCJA 2020

Wkraczając w nowy sezon kreacji ślubnych, marzymy o tym, by nasze Panie poczuły magie. Magie dnia zaślubin. Każda z Was jest inna, wyjątkowa. Kochacie detale, dodatki i cenicie kunszt wykonania sukni. My także. Nasze Atelier jest miejscem,
w którym od progu czuć wyjątkowość i unikatowosc.
Nie ograniczamy się wyłącznie do sukni. Nie boimy się awangardy. Jesteśmy w stanie wykreować i wydobyć Twój styl. Jakość jest dla nas najważniejsza. Ręcznie wyszywane detale, ozdobne hafty, świetne kroje, francuska koronka, to ile wzbogacanie o tiule Dupont, włoski design, to nasze najcenniejsze atuty.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY