Instagram
Menu
W związku z pięknem. W związku ze stylem. Styl w związku z pięknem.

 

W tym wyjątkowym dniu chcesz być tą jedyną, chcesz, aby ktoś zajął się Twoją osobą indywidualnie z pieczołowitą precyzją i zainteresowaniem. Jest w trójmieście takie miejsce, w którym dekoracje ślubne, suknie ślubne, dodatki ślubne i szczęśliwa, piękna Panna Młoda, to warunki obowiązkowe i nierozerwalne. Zapraszamy, sprawimy, że w dniu ślubu otaczająca Cię przestrzeń będzie padać u Twych stóp, zachwycać, przyciągać wzrok, inspirować. Wszystko współgrać musi z Tobą w pełnej krasie, aby tworzyć jedną, niepowtarzalną, spójną całość. Najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. 

Zapraszamy na nasze konta Instagramowe, tu będą Państwo na bieżąco :)

Dekoracje slubne

Suknie ślubne

 

 

Planujemy, kreujemy, tworzymy a to wszystko - w związku z pięknem.

 

Aktualności

STYL & JAKOŚĆ
KOLEKCJA 2020

Wkraczając w nowy sezon kreacji ślubnych, marzymy o tym, by nasze Panie poczuły magie. Magie dnia zaślubin. Każda z Was jest inna, wyjątkowa. Kochacie detale, dodatki i cenicie kunszt wykonania sukni. My także. Nasze Atelier jest miejscem,
w którym od progu czuć wyjątkowość i unikatowosc.
Nie ograniczamy się wyłącznie do sukni. Nie boimy się awangardy. Jesteśmy w stanie wykreować i wydobyć Twój styl. Jakość jest dla nas najważniejsza. Ręcznie wyszywane detale, ozdobne hafty, świetne kroje, francuska koronka, to ile wzbogacanie o tiule Dupont, włoski design, to nasze najcenniejsze atuty.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY